Pitanje -molim hitno odgovor!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

ninania
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:17 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od ninania » Sre Feb 25, 2009 1:34 pm

dzevad klepić je jedan od vecih sihrbaza u bosni.
gledao sam na tv davno emisiju u kojoj on kaze da redovno odrzaje kontakte sa 800 dzinskih plemena ali da nije sihrbaz
:lol:

Ukoliko i dalje trazis pomoc putem zapisa ili na daljinu tu ti na ovom forumu ne moze nitko pomoci, jer je to pogresan put.


Pozdrav svima, ne znam kako bih vas pozdravila, ja sam katolkinja. Nadam se da nekome ne smeta. MOLIM POMOĆ. Ja sam bolesna, lječnica iz Zagreba, uputila me da potražim pomoć u bosni kod Hodže, pravog HODŽE, što god to značilo, valjda onda ima krivih Hodža ili lažnih, ja ne znam. Nakon neuspješnih lječenja i dijagnoza, otišla sam kd jednog Hodže, koji ništa ne naplaćuje, rekao mi je da sam pokupila sihir ,,, i nešta oko toga,, ja nisam zapamtila sve što mi je rekao jer sam bila bolesna,,,, dao mi je nekakav papirić, da ga stavim u vodu, umivam se, pijem vodu, i tako nešta. Još dva put sam otišla kod njega, opet dobila nekakav papirić, opet procedure sa vodom, a kasnije nije mi se dalo ići, , nisam mogla, što zbog velike udaljenosti, što zbog same bolesti, izgubila sam volju, još kada sve ovo čitam,, sve manje znam što je ispravno a što ne.Tražio mi jedatum rođenja i mamine podatke. . Kasnije u zagrebu u bolnici su mi rekli da polako ide na bolje. Pa onda odjednom na gore, i sami se čude. Dali je taj papirić neki zapis i to se kosi sa Alahom-Bogom ???? Jel to nešta loše što sam ja išla kod Hodže i dobila taj zapis ?? Lječnica mi je rekla da idem kod Gradačca, Hodža Vehid Pekarić, do njega nisam mogla doći, pa sam otišla nekome drugom. Smijem li ja otići sada nakon ovog hodže ipak otići drugome, kod Vehida iz Gradačca ako ga nađem ??? ISKRENO MOLIM DA MI SE POMOGNE. HVALA SVIMA.

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Ernest » Sre Feb 25, 2009 2:25 pm

Taj zapis sto si dobila od tog hodze odmah ali odmah spali. Prije nego ga budes spalila izgovori Bismillahir rahmani rahim (U ime Allaha milostivog samilosnog). Taj hodza kod kojeg si bila je nesumnjivo sihirbaz tj. vracar. Kao sto vec rekoh skini audio rukju i slusaj je svaki dan. Na glavnoj stranici imas Enesovu audio rukju. Sigurno ces imati simptome dok je budes slusala. Ako vec hoces da se lijecis evo ti Enesa. Uzmi br. telefona od njega i dodji njemu. Samo lijecenje i izlijecenje ti nece biti dovoljno. Moras obavljati molitvu Allahu s.w.t. onako kako je to propisano. Enes te moze izlijeciti, medjutim bez molitvi ti si bez zastitnog oklopa, tako da se moze desiti da se sejtan ili vise njih povrati.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Haris » Sre Feb 25, 2009 2:40 pm

Selam.

Hmm,

Sto se tice ovog papirica koji se ubacuje u vodu, posto je Enes dobro upoznat sa mojim slucajem (slicno gore navedenom) i takvim nacinom rada, zamolio bih ga da nam kaze da li se to tretira kao zapis ili kako vec.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Senad » Sre Feb 25, 2009 2:45 pm

ninania napisao:dzevad klepić je jedan od vecih sihrbaza u bosni.
gledao sam na tv davno emisiju u kojoj on kaze da redovno odrzaje kontakte sa 800 dzinskih plemena ali da nije sihrbaz
:lol:

Ukoliko i dalje trazis pomoc putem zapisa ili na daljinu tu ti na ovom forumu ne moze nitko pomoci, jer je to pogresan put.


Pozdrav svima, ne znam kako bih vas pozdravila, ja sam katolkinja. Nadam se da nekome ne smeta. MOLIM POMOĆ. Ja sam bolesna, lječnica iz Zagreba, uputila me da potražim pomoć u bosni kod Hodže, pravog HODŽE, što god to značilo, valjda onda ima krivih Hodža ili lažnih, ja ne znam. Nakon neuspješnih lječenja i dijagnoza, otišla sam kd jednog Hodže, koji ništa ne naplaćuje, rekao mi je da sam pokupila sihir ,,, i nešta oko toga,, ja nisam zapamtila sve što mi je rekao jer sam bila bolesna,,,, dao mi je nekakav papirić, da ga stavim u vodu, umivam se, pijem vodu, i tako nešta. Još dva put sam otišla kod njega, opet dobila nekakav papirić, opet procedure sa vodom, a kasnije nije mi se dalo ići, , nisam mogla, što zbog velike udaljenosti, što zbog same bolesti, izgubila sam volju, još kada sve ovo čitam,, sve manje znam što je ispravno a što ne.Tražio mi jedatum rođenja i mamine podatke. . Kasnije u zagrebu u bolnici su mi rekli da polako ide na bolje. Pa onda odjednom na gore, i sami se čude. Dali je taj papirić neki zapis i to se kosi sa Alahom-Bogom ???? Jel to nešta loše što sam ja išla kod Hodže i dobila taj zapis ?? Lječnica mi je rekla da idem kod Gradačca, Hodža Vehid Pekarić, do njega nisam mogla doći, pa sam otišla nekome drugom. Smijem li ja otići sada nakon ovog hodže ipak otići drugome, kod Vehida iz Gradačca ako ga nađem ??? ISKRENO MOLIM DA MI SE POMOGNE. HVALA SVIMA.

Esselamu alejkum

Ono štose zna za Pekarića je to da radi sa džinima i koristi ite metode kao što si već opisala sa tim papirićima. Sve njegove metode kose se sa ispravnim a Allah s.w.t.najbolje zna. Pekarić je čak i u svojoj knjigi opisao kako je stupio u kontak sa transedentnim svijetom što svakako nije dopušteno.

To što si do sada išla kod tekvih koji pitaju za ime i datume rođenja može za tebe biti samo spoznaja dobrog i lošeg tako već kada si na ovim stranicama foruma onda treba da sama sebi razlučiš šta je dobro-dozvoljeno -halal a šta je zlo-zabrannjeno-haram.

Tebi najbliža destinacija je Gradačac selo Toke i tamo ima NIsad ef. telefonGSM 061 888 913
kućni telefon 035 861 581.
Ovo ti je pouzdano , sigurno, radi ispravnim po šerijatu dozvoljenim metodama liječenja .

Ako se odlučiš da posjetiš konsultiraj se sa njim da li prvi puta da poneseš med i maslinovo ulje da ti na to nauči Kur'an i to ćeš koristiti u terapijji a vodu ćeš dobiti kod njega stim da bi dobro bilo da poneseš i jedan kaniser od 10 litara kako bi mogla da sebi poneseš vodu.
Ovaj med i ulje se koriste u terapiji nakoje će biti naučeni određeniajeti iz Kur'ana i to ćeš koristiti .

Nemoj očekivati odah od prve da se riješi to je proces a Allah s.w.t. opet čini što on hoće tako da se može desiti i da od prve terapije dobro. Prošetaj se malopo ovom forumu ima svakojaki sudbina.

Svakako ovaj forum će ti pomoći da razaznaš istinu od neistine i ugodno se osjećaj bez predrasuda. Što te interesuje pitaj slobodno.

Znači ako se odlučiš za neku drugu destinaciju konsultuj se ovdje na forumu da li je dotični ispravan ili ne.

Znam za osobe koje su bile kod NIsada a iz ZAgreba su i okoline svi su elhamdulillah dobro i on je renutno najbiliža destinacija za vas. Ako ti nije problem i do Zavidovića možeš kod Enesa

Slobodno pitaj sve što te interesuje i bilo bi dobro ako želiš da kažeš ime i prezime tog hodže kod kojeg si bila i odakle je.

Ugoodno se osjećaj na ovom forumu

ninania
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:17 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od ninania » Sre Feb 25, 2009 3:03 pm

A joj, u šta sam se ja uvalila. I mislila sam da to nije u redu. Ja sam našla na nekoj internet stranici molitvu, protiv skidanja uroka i magije, a piše ovako. 99 Az-Zizal Medina 8 ajeta
Bismallahi rrahmani rrahim
1. Kada se Zemlja najžešćim potresom svojim potrese
2. i kada Zemlja izbaci terete svoje.
3. i čovjek uzvikne *Šta joj je?!* -
4. toga Dana će ona vijesti svoje kazivati
5. jer će joj Gospodar tvoj narediti
6. Tog Dana će se ljudi odvojeno pojaviti da im se pokažu djela njihova,
7. onaj ko bude uradio koliko trun dobra - vidjeće ga
8. A onaj ko bude uradio koliko trun zla - vidjeće ga.


ja to molim svaku večer, iskreno da mi se pomogne, mada nemam pojma šta ona znači, ali ako je iz Kurana, onda ne može biti na štetu.
iz Biblije ima molitva , katolička pa nju razumijem, a ide ovako,, Evo križa gospodnjega, bježite neprijateljske sile, pobjedio je lav iz plemena Judina i roda Davidova, aleluja. To izmolim poslje ove molitve. I uopće ne mogu da spavam, cijelu noć se vrtim po krevetu. A kad i zaspem, imam užasno more,, sanjam nepoznate ljude koji me proganjaju,, ma užas. Ovaj broj, to je od Enesa 061 757 819 ?? On će mi pomoći, bez obzira što sam katolkinja ???? Ovca,,, eto, ja sam ovca. :cry:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Senad » Sre Feb 25, 2009 3:11 pm

ninania napisao:A joj, u šta sam se ja uvalila. I mislila sam da to nije u redu. Ja sam našla na nekoj internet stranici molitvu, protiv skidanja uroka i magije, a piše ovako. 99 Az-Zizal Medina 8 ajeta
Bismallahi rrahmani rrahim
1. Kada se Zemlja najžešćim potresom svojim potrese
2. i kada Zemlja izbaci terete svoje.
3. i čovjek uzvikne *Šta joj je?!* -
4. toga Dana će ona vijesti svoje kazivati
5. jer će joj Gospodar tvoj narediti
6. Tog Dana će se ljudi odvojeno pojaviti da im se pokažu djela njihova,
7. onaj ko bude uradio koliko trun dobra - vidjeće ga
8. A onaj ko bude uradio koliko trun zla - vidjeće ga.


ja to molim svaku večer, iskreno da mi se pomogne, mada nemam pojma šta ona znači, ali ako je iz Kurana, onda ne može biti na štetu.
iz Biblije ima molitva , katolička pa nju razumijem, a ide ovako,, Evo križa gospodnjega, bježite neprijateljske sile, pobjedio je lav iz plemena Judina i roda Davidova, aleluja. To izmolim poslje ove molitve. I uopće ne mogu da spavam, cijelu noć se vrtim po krevetu. A kad i zaspem, imam užasno more,, sanjam nepoznate ljude koji me proganjaju,, ma užas. Ovaj broj, to je od Enesa 061 757 819 ?? On će mi pomoći, bez obzira što sam katolkinja ???? Ovca,,, eto, ja sam ovca. :cry:
Esselamu alejkum

Ako si se odlučila za Enesa svako daje OK.

Moraš znat da ne možeš mješat molitve, ili jedno ili drugo.
Bilo bi dobro da nam opišeš tvoje probleme ako ti nije problem.

To što si katolkinja nema prepreke da posjetiš Enesa niti bilo kojeg drugog ispravnog duhovnog iscijeljitelja.

Ovo što kažeš ,ovca , nema potreb da se poistovjećuješ . Bitno je da ti imaš volje i snage da se izvučeš iz tog belaja .

Svako dobro

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Ernest » Sre Feb 25, 2009 5:07 pm

Ova prva molitva koju si navela sesto jeste iz Kur'ana, medjutim ova druga je opsta suprotnost Kur'anu a obadvije zajedno oznacavaju posprdavanje sa Allahom s.w.t. tako da ovu drugu NIKADA niti bilo koju hriscansku ne smijes izgovoriti. U vrijeme Sulejmana a.s. a i kod danasnjih vracara praktikuje se slicna metoda na nacin sto se ispod kur'anskih citata dodaju kvadratici, trouglovi, pentagrami, krstovi ili neke rijeci od kojih se trazi pomoc od dzinna ili svetaca ili Isusa. To rezultira prizivanjem sejtana kao i nacin molitve koji si do sada radila. Pronadji Kur'an i izgovaraj molitve iz Kur'ana a narocito prvu "Fatihu" kao i tri zadnja poglavlja "Ihlas, Felek i Nas." I jos jednom, ne upotrebljavaj hriscanske molitve jer se u gotovo svim hriscanskim molitvama trazi pomoc ili od svetaca ili od Isusa a oni ti ne mogu pomoci. Trazenje pomoci od nekog drugog mimo Allaha s.w.t. rezultira prizivanju sejtana.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Senad » Sre Feb 25, 2009 5:41 pm

Ernest napisao:Ova prva molitva koju si navela sesto jeste iz Kur'ana, medjutim ova druga je opsta suprotnost Kur'anu a obadvije zajedno oznacavaju posprdavanje sa Allahom s.w.t. tako da ovu drugu NIKADA niti bilo koju hriscansku ne smijes izgovoriti.
Esselamu alejkum

Ja sam razumio da ona to koristi iz očaja da joj bude od koristi i da traga z a onim što je najdjelotvornije.
DA je kojim slučajem ovu metodu preproučio neko????! onda bi to bilo ismijavanja i onakokao si ti nazvao.

Ja i dalje kažem da ne mogu se kombinovati Kur'an i Biblija i u tom neznanju moglobi biti još više neugodnosti i belaja a da nije ni svjesna od čega dolazi .
Svakako nema prepreke da kao katolkinja posjeti nekog učača rukje.

Esselamu alejkum!

ninania
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:17 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od ninania » Sre Feb 25, 2009 6:36 pm

Ernest,, nisam htjela nikoga posprdivati, sa one dvije molitve, ja sam ih molila jednu iza druge, nisam znala da se to ne smije- ne može.
Na ove si mislio molitve ??
NAŠLA SAM,, yupi, ima prevod Kurana. :P

1. Al-Fatiha - Pristup (Mekka - 7 ajeta)
112. Al-Ihlas - Iskrenost (Mekka - 4 ajeta)
113. Al-Falaq - Svitanje (Mekka - 5 ajeta)
114. An-Nas - Ljudi (Mekka - 6 ajeta)

i kako se to moli , svaku pročitam po jedan puta, ili više puta ?
Izgovorim na glas ,ili ??
prije spavanja, ili mogu i kada mi je teško ?

stvarno ne znam , i unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

ninania
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:17 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od ninania » Ned Mar 01, 2009 12:13 pm

Molila sam kako god sam znala i umjela, ali iskreno sam molila , i dragi ljudi, sinoć je bila 10-ta večer kako molim Al-Zizal,,, i došla mi je određena osoba na san, ustavari u snu sam ja došla njenjoj kući, ona mi daje nekakve kremice za lice,, otvorila je i miriše,,,, daje je meni,, To nije bio san, nego, kao da gledam sebe u filmu a netko mi to sve pokazuje.

Jučer popodne sam išla van kuće spaliti zapise i hamajlijiju* i pepeo pokupila i bacila u rijeku.
Od tada me počela glava boljeti. Užas od bolova. Već se opet vidim u bolnici. :(

I još sam imala jedan grozan san, kojem neznam uzrok niti značenje. Sanjala sam da povraćem i da je izašla nekakva mala bijela kockica iz mene, kao ona za potpalu vatre, onda je ona narasla -napuhala se na veličinu cigle i ne znam dali je sama pukla ili sam je ja razrezala, ili netko drugi, a u njoj nije bilo ništa. Baš ništa.Ona tako prazna i razrezana-puknita, izgledala je kao obična plastična vrećica za trgovinu. :(

Uskoro planiram posjet nekom od učača rukje, ako mi bog da još malo da prizdravim da mogu to podnjeti.
Hvala vam na pomoći i što ste tu.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Senad » Ned Mar 01, 2009 5:12 pm

Esselamu alejkum
Mir božiji

Molila sam kako god sam znala i umjela, ali iskreno sam molila , i dragi ljudi, sinoć je bila 10-ta večer kako molim Al-Zizal,,, i došla mi je određena osoba na san, ustavari u snu sam ja došla njenjoj kući, ona mi daje nekakve kremice za lice,, otvorila je i miriše,,,, daje je meni,, To nije bio san, nego, kao da gledam sebe u filmu a netko mi to sve pokazuje.
:D maša'Allah , na dobrom si put samo ustraj , MIšljenja sam , a i brat Ernest je to napomenuo da bi ti bilo prikladno moliti i sa FAtihom i dok moliš da razmišljaš o onome što izgovaraš. Svakao izgovaraj je na bosanski :D arapski je za tebe nepoznat dok ne naučiš :D :wink:
Jučer popodne sam išla van kuće spaliti zapise i hamajlijiju* i pepeo pokupila i bacila u rijeku.
Od tada me počela glava boljeti. Užas od bolova. Već se opet vidim u bolnici. :(
Što se tiče paljenja zapisa i hamajlija to ti je dobar potez, nemogu ti nikakvu korist donijeti a drugo uz svaki zapis, hamajliju vezani su i džini kao izvršioci zadate narebe koja se nalazi u dotičnom zapisu ili hamajliji. Zapis sam posebi nije ništa uvjek su izvršioci džini, a Allah s.w.t. najbolje zna.
Što se tiče zapisa to ti stoji uglavnom ovako; ako si imala "jednog" džina kao podstanara u svom tjelu , kada si otišla kod nekakvog "hodže" ili nekog drugog sihirbaza koji se bavi zapisima onda ti dobiješ još "jednog" ili više njih džina od tog dotičnog sihirbaza i onda umjesto "jednog" imaš dva ili više džina.

TAj bol u glavi trebao bi prestat inšaAllah ako bude od izzlaska koji je bio vezan za taj zapis.
Skini sebi odavde rukju pa slušaj dok nesteknu se uslovi d aodeš kod nekog učača.
http://www.lijecenje-kuranom.com/download/audio.html . Pročitaj šta piše i nemoj se ništa plašit, ako budeš imala tegoba i nagon za povraćanje otiđi povrati , malo se prisaberi iopet nastavi. Nemoj se ništa plašiti bez obzira na reakcije, moraš ih pobjediti.
I još sam imala jedan grozan san, kojem neznam uzrok niti značenje. Sanjala sam da povraćem i da je izašla nekakva mala bijela kockica iz mene, kao ona za potpalu vatre, onda je ona narasla -napuhala se na veličinu cigle i ne znam dali je sama pukla ili sam je ja razrezala, ili netko drugi, a u njoj nije bilo ništa. Baš ništa.Ona tako prazna i razrezana-puknita, izgledala je kao obična plastična vrećica za trgovinu. :(
Ako ti se na javi povraća pokušaj da povratiš i ako imaš nagon za povraćanje nemoj se suzzdržavat.
Uskoro planiram posjet nekom od učača rukje, ako mi bog da još malo da prizdravim da mogu to podnjeti.
Hvala vam na pomoći i što ste tu.
Svakako da bi trebala da posjetiš učača rukje to će ti dosta pomoći.

Svako dobro .

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od H@n@ » Sub Mar 07, 2009 6:02 pm

Mnogo me ganulo ovo nina sto je napisala...razmisljala sam sta bi bilo efikasno za tebe pa kontam...uzmi godisnji odmor od 15 il 20 dana, dogovoris se Enesom kad da dodes, i onda se smjestis negdje u hotel i sl...i da svaki dan ides kod njega na rukju..ja mislim da bi i to ppmoglo jer daleko stanujes...

sve najbolje nina
halali na mojim prijedlozima, al voljela bi kad bi ti mogla pomoci...

ninania
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:17 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od ninania » Ned Mar 08, 2009 11:28 pm

i ja se mislim dabi to možda bilo najbolje.
A možda možeš pomoći ako dogovorim termin,
pa javim ti kada idem, pa ako bi htjela da se taj dan moliš za mene. :P
Zajedno smo jači. :P
Strah me da se šta ne zakomplicira, a bolnica mi tek u Zagrebu. :?
JEL TKO IKADA UMRO NA RUKJI ?????
Ili već,blaže pitanje , jel što može kreniti po zlu na rukji ?

Osim, neki dan sam je slušala -audio rukju- ,
i isto popodne mi palo par komada crijepova sa kuće,,,
sa samog vrha kuće, ispod kubure, sa začelja kuće.
Objasnila sam samoj sebi da je ipak bilo vjetra vani,
pa da je to puka slučajnost, nema veze što je kuća stara tek 10-ak godina.

Kako se teško nositi sa svim tim i sam tražiti odgovore na neka pitanja.
I kada kao mislim da nešta znam, ustvari vidim tek onda da ništa ne znam,
i da nemam pojma o ičemu.
Ne znam vam napisati ono što bih htjela, jer ne znam prave riječi za to.
Nadam se da će sve biti dobro.
Hvala vam svima,
Esselamu alejkum
Mir božiji :P

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od H@n@ » Sre Mar 11, 2009 7:57 pm

Pa molicu se Nina za tebe, a ovih dana sam mislila na tebe...i voljela bi da sto prije odes na rukju radi tvog zdravlja....
A nikad niko nije umro na rukji niti mu se sta lose dogodilo, samo ce ti biti bolje...A to sto ces biti daleko od bolnice, nista ti ne smeta, jer tebi bolnica ne treba, tvoj problem vjerovatno nije za bolnice...
Najtezi je period dok ne odes na prvu rukju, to je agonija, a cim pocnes ici tek onda ces se poceti istinski lijeciti i ici akobogda na bolje....
A to sto ti je pala crepljika i slicene stvari nemaju veze sa rukom, nemoj se vezati za takva sujevjerja....

Sve najbolje...

rafael78
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Sep 02, 2014 8:32 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od rafael78 » Uto Sep 02, 2014 8:45 pm

lijep pozdrav!drago mi je da sam pronašao dobar forum gdje ljudi stvarno i iskreno žele pomoći jedni drugima.moj problem je meni ogroman pa neću duljiti.imam sestru koja ima 34 godine i već godinu i pol dana se borimo za nju,ima karcinom koji je metastazirao i liječnici su joj predvidjeli kratak život jer se radi o najagresivnijem obliku tumora.probali smo sve,medicinske lijekove-kemoterapiju,zračenje,nema rezultata,alternativna medicina-gljive,konoplja,petriol,nema rezultata.došao sam do zida koji je nemoguće prijeći.ali nada u meni je prejaka.prijatelj mi je preporučio da odem hodži.danas sam bio kod jednog u gornjim kolibama i čovjek mi je kulturno rekao da se nažalost on ne bavi s tim.ja sam iz slavonskog broda.ako mi itko ovdje može dati informaciju,prijateljski savjet gdje ima hodža najbliže meni koji bi mi mogao pomoći.radi se o mojoj sestri koja nikad nikom nije ništa nažao učinila ,ali eto mislim da ovo što joj se događa,da tu ima neka viša sila koja ju koči.pomozite mi,jer prolazim kroz pakao.inače sam katolik.hvala

Odgovori