dali mi netko moze pomoci?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

dali mi netko moze pomoci?

Post od be.ma » Pon Apr 27, 2009 3:14 pm

Dobar dan
Imam jedno pitanej, vec godinu i pol se neosjevcam nikako dobro. najedanput sam se pocela lose osjecati,povracala sam, hvatala me vrucina, pa mi onda zima i sve tako. uopste nisam mogla da jedem, stalno mi muka, nervoza,strah. nigdje nisam mogla da idem, ili neko da dodje kod mene, odma me hvata strah,panika, pa povracam .........i sve tako mjesec citav, pa sam otisla od jednog hodze, dao mi je neki zapis...da pijem vodu.... nakon tjedan dana osjecala sam se puno bolje. al mi jos uvijek dodje ponekad tako lose, al me opet obice, jednostavno se mogu kontrolirati koliko toliko. al nekad stvarno vise nemogu,da izludim, zasto nemogu normalan zivot da zivim. sta da radim i sta bi moglo to da bude, hvala na pomoci.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od bajro17 » Pon Apr 27, 2009 4:20 pm

zapisi ne valjaju kasnije ce ti biti jos gore od toga jer je to jedna vrsta sihra a otidji kod nekog pravog hodze koji samo uci koji ne pravi zapisi

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od be.ma » Pon Apr 27, 2009 5:01 pm

jednom sam bili isla kod jednog sto samo lijeci kuranom, i vise nikako. uopce mi se neda da odem, uvijek me nesta sprijeci, il mi bude bolje, pa kazem ajd drugi put i opet neodem. al kad sam bila prvi puta nisam pokazivala nikake reakcije. naucijo mi je bio na vodu i da da tri dana pijem, i tada nista nisam osjecala.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od bajro17 » Pon Apr 27, 2009 6:24 pm

sada ti sejtan neda da odes pa seti upitas nekada pa jeli on ispravan ili nije pa meni je danas bolje sta cu ja kod njega ili neka druga slicna pitanja jer su se oni njega prepali i nedaju ti da odes kod toga ucaca

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od be.ma » Pon Apr 27, 2009 7:21 pm

hvala vam na odgovoru, moracu svu snagu nekako skupit pa da odem opet. ako dragi bog da

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od be.ma » Pon Apr 27, 2009 9:34 pm

a jeli normalno da uopce nisam reagirala na rukju kad sam bila? ili je se odma trebalo nesta pokazati?
hvala

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od bajro17 » Uto Apr 28, 2009 6:31 am

moze biti ako su jaki pa pruzaju veliki otpor

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od be.ma » Uto Apr 28, 2009 10:53 am

jel isto kad bi slusala recimo rukju ovdje na internetu, ili je bolje da idem kod nekog ucaca?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od Enes » Uto Apr 28, 2009 2:48 pm

svidio mi se jedan primjer oko tog slusanja uzivo i preko nekog medija.
Kaze jel isto slusati nekog pjevaca sa CD i kad mu odes na koncert?
Sustina je da nije isto, da je drugaciji osjecaj kad prisustvujes uzivo pa tako i pri rukji.
Najbolje jeste da covjek sam rijesi svoj problem al malo jeo nih koji to istinski uspiju!

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: dali mi netko moze pomoci?

Post od be.ma » Uto Apr 28, 2009 3:22 pm

hvala. onda cu najbolje otic kod nekoga sto to znade. a sama da rijesim,nemogu nikako,jer izludi ovako.

Odgovori