Ubaciti "chat-modul"?

Ako ima ko sta korisno, bujrum!

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Ubaciti "chat-modul"?

Post od evlad67 » Pon Maj 11, 2009 9:13 am

Selam aleikum,
dali je moguce i dali bi vlasink webstranice i administratori htjeli da ubace jedan chat-modul u webstranicu, ima dovoljno njih koji su bezplatni i slobodni da se koriste!?
Nisam uspio da dokucim dali je website napravljen uz pomoc cms-systema ili individualno, jedan po jedan html-dokument(od Enesa licno na primjer ili nekog drugog dizajnera)!?
Mislim da bi to bilo fino iako nema toliko posjetilaca u jednom vremenu, ali mislim da bi ih bilo sigurno poslije vise, ipak neki odgovori mogu se prije postati
na taj nacin, i prije svega razmjena misljenja!
Pa sta vi mislite o ovome,chat-modul???

selam aleikum
evlad67

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ubaciti "chat-modul"?

Post od Haris » Pon Maj 11, 2009 9:53 am

Drugim rijecima shout box :)

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Ubaciti "chat-modul"?

Post od bajro17 » Pet Jun 19, 2009 3:58 pm

i ja bih to volio kada bi moglo da nas brat Enes to uradi pa da mozemo nako nekada se sastati pa malo pisati da ne moramo cekati odgovor dan dva

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ubaciti "chat-modul"?

Post od Haris » Pet Jun 19, 2009 10:27 pm

Nekako mi to djeluje kao da bi forum izgubio smisao, to bi bio chat obicni onda..

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: Ubaciti "chat-modul"?

Post od Farshi_turaab » Pet Jun 19, 2009 10:56 pm

Da, i ja se slažem s bratom Musliman_, osim toga ovako se svi koji dođu mogu okoristiti od nečijeg pitanja/odgovora, iako u momentu postavljanja pitanja nisu bili prisutni. Jedina moja primjedba forumu je to što ima beskrajno mnogo otvorenih tema koje su u biti iste, pa bi bilo dobro ubuduće da se ne otvaraju nove teme već da se piše pod već postojećim, ako toj temi odgovara naslov. A ostalo je masha'Allah :) Allah vas nagradio svakim hajrom, meni je puno lakse kad mogu svoj problem da podijelim s insanima koji razumiju sta znači bolovati od sihra i džina, a i nova saznanja su uvijek dobrodošla :)

Selam

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Ubaciti "chat-modul"?

Post od bajro17 » Pon Jul 27, 2009 8:00 am

ja jedva cekam samo da hoce da ubaci chat pa da nekada na vecer mozemo da se sastanemo i da se dopisujemo jer nekome treba hitno odgovor ili tako nesto a nekada se na forumu odgovor ne dobije po desetak dana

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Ubaciti "chat-modul"?

Post od meli » Pet Jul 31, 2009 1:23 pm

Selam
Super ideja

Odgovori