iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Sve što je za pouku, bujrum pisite ovdje kao novu temu radi ljepše preglednosti

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od bajro17 » Uto Jul 07, 2009 6:02 am

rijeci Muharema Stulanovica:" Treba imati na umu i cinjenicu da je islamski ummet meta raznih neprijatelja, posebno njegovi istaknuti pojedinaca ili grupe koji su bitni i vazni za islam i islamsku da'vu.

Vehid Abdus-Selam Bali navodi u jednoj od savremenih, najpoznatijih i najvrijednijih knjiga iz oblasti lijecenja Kur'anom "Vikajetul-insani minel-dzini ves-sejtani" (Preventiva covjeku od dzina i sejtana) da Vatikan, krscanski svecenici i njihovi egzorcisti, putem sihra, salju vojske dzina na muslimane. On spominje slucaj jedne dobre muslimanke opsjednute dzinom krscaninom, koja je, dok se nije izljecila, na ulici padala na sedzdu kad god bi srela krscanskog svecenika, u dubokom postovanju prema njemu.
I mudzahidi u Bosni bili su jedna od preferiranih meta Vatikana na koju su usmjeravali vojsku dzina.
U sjecanju mi je slucaj mladica iz spomenute populacije kada se obratio za pomoc u cudnom i teskom dusevnom stanju, pogodjen dzinskom vojskom koja je usmjerena iz vatikana. Njegovo lijecenje trajalo je od podne do sabaha iduceg dana, nastojeci da se oboljeli rijesi opsjednutosti ceta dzina poslatih od strane Vatikana na mudzahide u Bosni. Na koncu, poslije visesatnog ucenja, koje je rezultiralo da se dzini jave, razgovaraju, predstave i priznaju odakle su i na koga poslati, nakon teskog dijaloga, rasprava, ubjedjivanja, neki njihovi oficiri i starjesine primili su islam zajedno sa djelom vojske, koja se podjelila na dva djela- muslimani konvertiti i krscani.
Nakon ponovljeni bezuspjesni pokusaja da ne dini nemuslimani pokore i izadju, izmedju ove dvije grupe u tjelu dolazi do borbe na zivot ili smrt.
Prisutni, koji su pomagali, drzali su i obuzdavali ovog mladica dok se ucila rukja i vodio dijalog, bili su frapirani onim sto se pritom desavalo. Poskakali su na noge i donosili tekbire , gledajuci kako po tjelu oboljelog, posebno po stomaku, odjednom kao da provri. Cudno talasanje stomaka i pokreti, koji na povrsini koze podsjecaju na pokrete koje pravi voda kad kljuca, ubrzano su se smjenjivali pred pogledima prisutnih. Ruke i noge su se odjednom sukobile. Desna ruka udarala lijevu , lijeva desnu, tako i noge.
Pozvan je i TV kamerman, koji je snimio najzanimljivije detalje. Na koncu te borbe unutar tjela oboljelog, koja je zavrsila neprirodnim bjezanjem i puzanjem lijeve rukekoju je desna hvatala i pokusavala zadrzati, javio se sa selamom starjesina muslimana, zadihan i izranjavan, podnoseci izvjestaj o pobjedi, sehidima i o poginulim, ranjenim i zarobljenim neprijateljima. Posto su muslimani pobjedili, oni su bez problema pristali na izlazak i napustanje tjela ovog mladica, koji je, Allahovom voljom, ozdravio.

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od Dado » Uto Jul 07, 2009 11:45 am

bajro17 napisao: Pozvan je i TV kamerman, koji je snimio najzanimljivije detalje.
ima li dje toga snimka? Bas bih volio da vidim taj snimak.

We Selam
Edis

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od bajro17 » Uto Jul 07, 2009 11:55 am

neznam boga mi probat cu kontaktirati Muharema Stulanovica i ja bi to volio vidjeti, ali ljudi moji tu je bila cjela vojska u jednom covjeku

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od Farshi_turaab » Sre Jul 08, 2009 12:08 am

I ja sam za to čula, subhanAllah, možete onda misliti u kakvom je haalu bio taj brat u kome su se oni nalazili... la hawle we la kuwwete illa billah! Al eto, elhamdulillah Allah daje lijek za svako stanje.... da Allah uništi svakog od sihirbaza jer wallahi njihove spletke su, nakon nepostojanja Islamske države, jedan od najvećih musibeta danas. la ilahe illAllah

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od bjela ruza » Sre Jul 08, 2009 2:45 pm

Ja kada sam bila na umri, ucio mi je jedan sejh rukju u Mekki i tom prilikom se javio dzin iz mene i rekao da nece da izadje jer da nemamo pojma o kakvim se sihirbaskim silama radi koje dolaze iz Rima. Al hajde vjeruj lazovu. Sutradan je prilikom rukje rekao da mi je sve napravila moja zaova.

Sta je interesantno kod mene, to su takodje te borbe, desna ruka udara lijevu, svi prsti lijeve ruke uhvate mali prst i cupaju ga, zubi ugrizaju cas prste lijeve, cas desne ruke a sve to prilikom namaza. Nekad mi dodje da jedva izdrzim, jer boli a bojim se da cu ostetiti i zube. A ja tu svojom voljom nemogu zaustaviti to ugrizanje.

To ukazuje da postoji u mome tijelu vise grupacija koje se medjusobno sukobljavaju. Pitanje je sada zasto se tolliko sukobljavaju, da li medju njima ima muslimana ili su razne grupacije po raznim "zadacima" ali se ne podnose. Nelima je mozda dodihalo zbog zikra i mucenja pa hoce da eliminisu sefa koji im neda izaci. Allah S.W.T.najbolje zna. Neka nam je Allah svima na pomoci koji deveramo sa ovim stvarima. Amin.

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od evlad67 » Sre Jul 08, 2009 5:43 pm

Selam aleikum,
desna ruka udara lijevu, svi prsti lijeve ruke uhvate mali prst i cupaju ga, zubi ugrizaju cas prste lijeve, cas desne ruke
iznenadjuje me koliko ima podudarnosti kod nekih slucajeva drugih sa mojim, pa to se i meni desilo, samo ne pri namazu nego pri ucenju rukje :(.
Allah dz.s. samo zna dokle ce to trajat :(

Selam eleikum
evlad67

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od Senad » Sre Jul 08, 2009 7:15 pm

bjela ruza napisao:Ja kada sam bila na umri, ucio mi je jedan sejh rukju u Mekki i tom prilikom se javio dzin iz mene i rekao da nece da izadje jer da nemamo pojma o kakvim se sihirbaskim silama radi koje dolaze iz Rima. Al hajde vjeruj lazovu. Sutradan je prilikom rukje rekao da mi je sve napravila moja zaova.

Sta je interesantno kod mene, to su takodje te borbe, desna ruka udara lijevu, svi prsti lijeve ruke uhvate mali prst i cupaju ga, zubi ugrizaju cas prste lijeve, cas desne ruke a sve to prilikom namaza. Nekad mi dodje da jedva izdrzim, jer boli a bojim se da cu ostetiti i zube. A ja tu svojom voljom nemogu zaustaviti to ugrizanje.

To ukazuje da postoji u mome tijelu vise grupacija koje se medjusobno sukobljavaju. Pitanje je sada zasto se tolliko sukobljavaju, da li medju njima ima muslimana ili su razne grupacije po raznim "zadacima" ali se ne podnose. Nelima je mozda dodihalo zbog zikra i mucenja pa hoce da eliminisu sefa koji im neda izaci. Allah S.W.T.najbolje zna. Neka nam je Allah svima na pomoci koji deveramo sa ovim stvarima. Amin.
Esselamu alejkum

Je si li imala post kao terapiju u toku liječenja?
Je si li radila hidžamu?

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od bjela ruza » Čet Jul 09, 2009 4:30 pm

Ne nisam imala post kao terapiju, ali sam zimus dobrovoljno postila ponedeljkom i cetvrtkom.

Hidzamu nisam radila jer se jako plasim. Da ima neka lokalna anestezija pa dobro, ali da me neko kasapi sa ziletima na zivo - kad na to pomislim odmah mi dodje zlo.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od Senad » Čet Jul 09, 2009 6:01 pm

bjela ruza napisao:Ne nisam imala post kao terapiju, ali sam zimus dobrovoljno postila ponedeljkom i cetvrtkom.

Hidzamu nisam radila jer se jako plasim. Da ima neka lokalna anestezija pa dobro, ali da me neko kasapi sa ziletima na zivo - kad na to pomislim odmah mi dodje zlo.
Esselamu alejkum
Ako si udata traži dozvolu od muža da postiš .
Sestro potrudi se da permanentno postiš ponedjeljak i četvrtak godinu, dvije, tri ako treba,, vidjet ćeš kako će se istopiti i onda im se samo možeš smijat .

Obavezno posti one dane za koje se kaže da je lijepo postiti .

Koristi naučeno vodu u koju ćeš staviti soli toliko da možeš piti
Koristi domaće jabukovo sirće sa vodom i medom.

Obvezno nađi sebi svjež polen mješan u medu .
Nađi sebi matičnu mliječ koristi bar dva mjeseca
Obavezno zikri tespih na prste
Uzmi sebi u obavezu da svaki dan ujutro i naveče izgovoriš tespi po 100 x suhanallah...100x elhamdilillah...100x Allahu ekber.. ali na prste i kada god dođeš na jagodice prstiju stisni malo jače. radi to na prste na obje ruke.

Ako si udata neka ti muž masira ruke od lakta do prstiju bez ulja 10 minuta na jednoj ruci tako i drugu pa onda namaži maslinovim uljem na koje je naučeno po 5 minuta masirat.

Isto tako neka ti masira od koljena i sve do nožniji prstiju sa akcentom na jaču masažu stopala.

Kada osjetiš da će ruke jedna drugu da tuku uzmi stvar u svoje ruke i bismilom udri ti,,, čas jednu čas drugu i dadni im do znanja da si svjesna toga. možda neće odmah da prestane onda uzmi udari se onako malo jače u prsa ali iznenada ,,pazi gdje udaraš!

Sve to što oni tebi rade okreni to u svoju koristi pa ti njim radi onako telepatski a bogami uzmi i udari se tj. njih nemoj čekat kada će oni tebe da drmaju nego ti njih drmaj.

Sestro imaš široku lepezu djelovanja na džine nije dovoljno samo zikrit moraš mjenjat i svoje navike normalno u okvirima dozvoljenog.
Preuzmi stvar u svoje ruke i vidjet ćeš ubrzo da ti je bolje , nemoj da čekaš d a će ti to neki šejh da isčupa nego tvojom rukom ih dokrajči, usmrtihi, drugačije neće se okaniti Normanlo moraš imati vanjsku zaštituda tako kažem tako da oni koji budu pokušali da ti naudi iz vana bivaju sprženi a ove unutra deri i razvaljuj, ako ti kažu da bi i izašli ne nasjedaj na to samo ih razvaljuju. Možeš im napraviti prolaz na prstu da probodeš ali sve pod tvojom kontrolom, naređuješ im i tražiš da učine ono što Allah s.w.t. zapovjeda ništa drugo.

Uzmi stvar u svoje ruke postavi prioritete i uživaj u Allahovim blagodetima.
Uradi hidžamu i to samo jednom godišnje i jednu , centrlnu poziciju. Gledaj hidžretski kalendar da bude 17,19,21 ili 23 dan (jedan od ovih dana)

Esselamu alejkum

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od Farshi_turaab » Čet Jul 09, 2009 10:46 pm

Brate, Allah te nagradio svakim hajrom, eto nisam znala da im škodi kad im se i fizički suprotstaviš - mislila sam da samo sebi mogu naškoditi, a bezbeli da boli :D Nego, znači, kad se javi šejtan, bilo da ti neko uči rukju ili da si sam, ako vidiš da možeš damu se suprotstaviš, onda to trebaš i da uradiš jer na taj način slabiš džina. Jesam li to dobro razumjela?

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od bajro17 » Pet Jul 10, 2009 6:38 am

ko udari tebe on bas tolko ne osjeca zavisi gdje se u tom trenutku nalazi ali kada te obuzme skoro cjelu e tada ga i te kako boli jer je i Poslanik s.a.w. udarcima istjeravo "Izlazi Allahov neprijatelju " udarao je tako jako po ledjima bolesnog ali sa stapom neznam tocno ali jedan ashab koji je to gledo kaze kada bi zamahno rukom vidjela bi se bjelina ispod njegovih pazuha znaci da je udarao tolkom snagom

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od bjela ruza » Pet Jul 10, 2009 7:29 am

Hvala bratu Senadu na savjetima. Ja sam sve uradila sem hidzame i koristenja slane vode. A ta ideja o dugotrajnom postu je takodje dobra samo sto to nije izvodivo u ljetnom periodu jer kod nas je aksam tek iza deset a kad covjek radi tesko je izdrzati tako dugo. Ja koristim siroku lepezu djelovanja protiv njih, ali za jednu stvar znam da im puno skodi a to su duge sedzde. Spricanje kuce naucenom vodom je takodje jako efikasno. Koristenje maslinovog i curukutovog ulja kako za pijenje tako i za masaze i koristenje meda su dio standardne terapije . Bekara mi uci u kuci danonocno i svjetla su upaljena u noci. Razne dove i zikrove i nocni namaz nikad ne propustam sem u periodu hajza ali mi poslije gusula bude tesko klanjati i tada me napadaju na namazu jer im je valjda tesko pa onda dolazi do ugrizanja.

Kod mene se ova ugrizanja desavaju iskljucivo u namazu kad se covjek drzi dostojanstveno pa nemozes ih tada bas udarati ali samo ugrizem jezik kad podje da se ruga na sedzdi.

Za one koji to neznaju a mogu se okoristiti da jos napomenem da je meni savjetovano da masiram stopala i podrucja gdje se javljaju sa onim aparatom za masazu jer ih kazu jake vibracije rasturaju, a najbolje je uz to pustiti i bekaru. Takodje je dobro koristiti aparat sa elektrosokom koji se moze kupiti u pojedinim zemljama za samoodbranu ali kod nas je zabranjen. Isto tako se koristenje raznih mirisa i aromaticnih ulja pokazalo djelotvorno u njihovom istjerivanju iz kuce.

Covjek mora biti svjestan da lijecenje moze biti dugotrajno i nesmije gubiti nadu.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od bajro17 » Pet Jul 10, 2009 7:59 am

ja bi ti mogao napraviti elektrosoker ali to ti ne preporucujem nimalo jer kani se ti struje samo dova iskrena neka ti Allah pomogne i jedi svako jutro prije svega 7 hurmi i poslje sabaha 100x la ilahe illAllahu wahdehu laa šerike leh, lehul mulku we lehul hamdu we huwe 'ala kulli šej'in kadiir i bit ce bolje ako Allah da

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od Enes » Pet Jul 10, 2009 9:14 am

ako ti njeg lociras u nekom dijelu tijela, opali ga slobodno elektrosokerom.
Onaj mali prst slobondo to je bila i ostala im u tvom slucaju slaba tačka!

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: iz knjige Lijecenje Kur'anom od ograjisanja, sihra i uroka

Post od evlad67 » Pet Jul 10, 2009 9:59 am

Selam aleikum,
ako ti njeg lociras u nekom dijelu tijela
ovdje bas imam i ja pitanje, kako locirat, po bolovima npr.?? I dali je moguce da oni iz jednog dijela predju u drugi??
Da se setaju na primjer, ja konstatno osjecam bol direktno u kicmi izmedju plecki i cesto sam konto dali sam se negdje udario ali znam da nisam,
i ta bol nekad predje sama od sebe prema jednoj od plecki, al vecinom prema lijijevoj, i opet se vrati u kicmu?
Stim da trebam naglasit da od kako kicmu mazem od vrata do dole uljem ta je bol skoro skroz nestala, samo se nekad pojaca i opet smanji!

Meni je sestra rekla prva da je to moguce al nisam nikog od ucaca pitao dali je to tako.


Selam aleikum
evlad67

Odgovori