Skidanje sihra

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Skidanje sihra

Post od senci » Pon Avg 10, 2009 7:18 pm

Selam svima.

Prije par dana bio sam kod efendije, koji mi je otvorio zvjezdu. Nasao je da sam bio pod velikom magijom. To sam osjetio i prije na sebi (uvjek se silio na curu, kodkuće se silio, dosta sam i psovo, izgubio sam povjerenje u Allaha, imao sam strah u sebi, bojo sam se bolesti-sta god me zabolilo umisljo sam da je neka teska bolest).

Ja nisam puno upucen u sihr i magije. Ali me stvarno zanima, dali je sad samnom uredu. Dobio sam hamajliju napravljenu u crnoj kozi, koju bi trebao da nosim oko vrata. Cito sam malo po forumu i pise, da ja to moram spaliti. Dali je to istina? Sta da radim? Meni je tako efendija reko, da se to nosi oko vrata. Ja se sad bojim i mislim na to. Dobio sam i olovo koje moram da čuvam ispod jastuka 15dana i treba da proučim 33 puta Al-Fatihu.

Hocu da zaŽivim normalno i da se smirim. Danas me je bolila glava čitav dan ko nikad u životu. Nije mi pomogla ni najjača tableta. Šta se sad zbiva samnom? Pomozite mi i recite, dali sam uradio uopšte pravo, da sam ošao kod efendije. Hvala za vaše odgovore.

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Skidanje sihra

Post od meli » Pon Avg 10, 2009 7:36 pm

Selam alejkum
Necu da sudim i da se ja punim sa grijehe,al mislim da si namesto kod ucac isao kod sihirbaz.Ne kontam kakov je ovaj metod na lijecenje sa otvoranje zvjezde?????Nije dobro da nosis hamajlija i naravno da ga moras odma spalit.Primer da je ispravno da se nosi hamajlija,ti je moras nositi uvjek,a kako kad ides u wc???Znamo da ne smes da spomnes ALLAHOVO ime u wc,a kako ces nositi ALLAHOVI rjeci u wc estagfirullah?Moras je odma spalit i da ides kod nekoj ucac.
Nek ti dragog ALLAH bude na pomoc
Amin
Selam alejkum

MOLIM VAS ako gresim nek me neko ispravi

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Skidanje sihra

Post od Senad » Pon Avg 10, 2009 8:59 pm

senci napisao:Selam svima.

Prije par dana bio sam kod efendije, koji mi je otvorio zvjezdu. Nasao je da sam bio pod velikom magijom. To sam osjetio i prije na sebi (uvjek se silio na curu, kodkuće se silio, dosta sam i psovo, izgubio sam povjerenje u Allaha, imao sam strah u sebi, bojo sam se bolesti-sta god me zabolilo umisljo sam da je neka teska bolest).

Ja nisam puno upucen u sihr i magije. Ali me stvarno zanima, dali je sad samnom uredu. Dobio sam hamajliju napravljenu u crnoj kozi, koju bi trebao da nosim oko vrata. Cito sam malo po forumu i pise, da ja to moram spaliti. Dali je to istina? Sta da radim? Meni je tako efendija reko, da se to nosi oko vrata. Ja se sad bojim i mislim na to. Dobio sam i olovo koje moram da čuvam ispod jastuka 15dana i treba da proučim 33 puta Al-Fatihu.

Hocu da zaŽivim normalno i da se smirim. Danas me je bolila glava čitav dan ko nikad u životu. Nije mi pomogla ni najjača tableta. Šta se sad zbiva samnom? Pomozite mi i recite, dali sam uradio uopšte pravo, da sam ošao kod efendije. Hvala za vaše odgovore.
Esselamu alejkum
Dobro je što si išao kod tog hodže . Stim što to sve treba da spržiš što ti je dao i da se lagano ubaciš u kolosijek ispravnih shvatanje i poimanja vjere i života. To što te je boljela glava to je zbog tvog pisanja na ovom forumu i toga će da bude dok se nerješiš predrasuda ionoga što ti šteti u životu.

LAgano ulazi u vjeru itako ćeš naći svoj spokoj.

Kada sam rekao da je dobro što si bio kod tog efendije to je škola, tako da sve to njegovo učenje staviš pod lupu Kur'ana i suneta i onda doneseš odluku šta je ispravno a šta ne. JAsno se razlikuje pravi put od zablude. Bi će ti malo teško na početku a se ubaciš u kolosijek i da voziš ka krajnjem cilju, boljem onom svijetu, Allahovom zadovoljstvu.

Kreni , nije kasno . AKo nisi u vjeri lagano uči . AKo želiš da se ispravno liječiš i zaštitiš onda se moraš odlučiti ili halal ili haram nema kombinovanje.
Nema lijeka u onome đšto je Allah s.w.t. zabranio.


Esselamu alejkum

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Skidanje sihra

Post od bajro17 » Pon Avg 10, 2009 10:44 pm

taj nije ispravan ni 1% jer vidis sta ti je sve radio kod muslimana nema nikakvih otvaranja zvijezda i taj zapis i sve to nije ispravno zato spali sto prije i nemoj vise nikada otici tome

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Skidanje sihra

Post od senci » Uto Avg 11, 2009 5:54 am

Hvala za odgovore. A najviše Senadu, jer sam se u tom odgovoru i našo. Vrlo malo sam imo kontakt vjerom i zamene je sve postojalo nemoguće. Sad počinjem vjerovati i počet cu da učim.

Šta da radim stim olovom, dali da ga još držim ispod jastuka. Efendija je reko, da ce se polako pretvoriti u zemlju a to sam i vidio da se već pretvara. Imam i čaj sa kojim sam se okupo 2put imam još jednom da se okupam. Meni su govorili ljudi, da je taj efendija vrlo dobar i vidio sam da vrlo puno naroda dolazi kod njega.

Kome, da sad vjerujem? Hoću da idem pravim putem.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Skidanje sihra

Post od bajro17 » Uto Avg 11, 2009 7:02 am

ljudi moji sve to baci jer kazem ti sve je to laz ti ljudi nemaju pojma jer sta ce ti olovo ispod jastuka sta ce ti hamajlija jer kaze Poslanik s.a.w.s. Ko okaci na sebe neki komad papira ili nesto drugo i misli da ga to stiti Allah ce ga prepustiti tome

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Skidanje sihra

Post od senci » Uto Avg 11, 2009 7:28 am

Dobro. Samo onda postoji neko nelogicno misljenje. Ako nas Allah štiti, što onda nas napadaju džinovi. Kako da se ja onda zaštitim oko toga. Oko mene ima vrlo puno ljudi koji mi žele zlo a ja jim ništa nisam učinio. Ja sam ošo tome efendiji jer su mi drugi ga preporučili. A što se tiče olova i hamajlije ja cu to zapalit ako treba. Nadam se da činim pravo.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Skidanje sihra

Post od bajro17 » Uto Avg 11, 2009 8:16 am

Allah nas stiti ali mi moramo klanjati zikr ciniti traziti zastitu uciti uvjek felek i nas cim sumnjas u Allahovu zastitu to nije dobro a sigurno ces uciniti dobro ako to spalis i otidji nekome ko ispravno ljeci a ko je taj mozes naci na forumu kakav je pravi ispravni lijecnik

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Skidanje sihra

Post od senci » Uto Avg 11, 2009 8:59 am

Sve više i više čitam i vidim, da sam otišao sihirbazu. Gledo sam i video na youtube Varka sihirbaza. I baš tude gdje sam bio sve je nekako prljavo i ima neki smrad po starini. Po zidovima su neki zapisi. Uglavnom čudilo me već ta prljavština i taj smrad, ko kad bi ušo u cigansko selo (ne da ji ponižavam nego je tako izgledalo). Morao sam reći ime mame, oca, sestre, cure i dan rodjenja. Mama je bila pored mene.

Ko što sam već prije reko dao mi neke čajeve za piti, jer imam neki poteškoća sa prebavom i još neke kapi i čaj da se okupam. I da moram donje rublje nosit naopako, čim se okupam tim čajem. Ja neželim gubit duše zbog toga ali koliko sam pročitao ovaj forum i pogledao video sve se mi čini da sam otišao pogrešnoj osobi.

Ali kako da odem pravoj osobi? Dali je to uopšte potrebno? Iovako me je sve puno koštalo. Bojim se da opet odem pogrešnoj osobi.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Skidanje sihra

Post od bajro17 » Uto Avg 11, 2009 9:48 am

neboj se odi kod brata Enesa ili nekoga za koga se zna da je ispravan pogledaj na forumu iako ih nema puno ipak su tu

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Skidanje sihra

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 10:58 am

senci napisao:Dobro. Samo onda postoji neko nelogicno misljenje. Ako nas Allah štiti, što onda nas napadaju džinovi. Kako da se ja onda zaštitim oko toga. Oko mene ima vrlo puno ljudi koji mi žele zlo a ja jim ništa nisam učinio. Ja sam ošo tome efendiji jer su mi drugi ga preporučili. A što se tiče olova i hamajlije ja cu to zapalit ako treba. Nadam se da činim pravo.
Ne se nadaj to je 100% ispravno.A KAKO DA NAS ALLAH ZASTITI KAD MI SMO VISE SA SHAYTAN NEGO SA ALLAH?????
Samo brate moj klanjaj i zikr cini,uvjek ces biti pod ALLAHOVA zastita
Selam alejkum

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: Skidanje sihra

Post od nensi » Uto Avg 11, 2009 12:21 pm

selam sve sto si ucinijo kod efendije nije losa poteza ako se ti osjecas dobro onda je urok ili nahod ociscen,ljudi koji se bave sa tim poslovima su naravno grjesnici i oni ce odgovarati za svoje grijehe,u biti sve rade za pare ,pošto je mali broj takvih na ovom dunajluku ponekad se moramo i takvim obratiti za pomoć.

selma_sa
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 2:14 pm
Lokacija: Sarajevo

Re: Skidanje sihra

Post od selma_sa » Uto Avg 11, 2009 12:23 pm

nensi napisao:selam sve sto si ucinijo kod efendije nije losa poteza ako se ti osjecas dobro onda je urok ili nahod ociscen,ljudi koji se bave sa tim poslovima su naravno grjesnici i oni ce odgovarati za svoje grijehe,u biti sve rade za pare ,pošto je mali broj takvih na ovom dunajluku ponekad se moramo i takvim obratiti za pomoć.
o cemu ovo ti?????????????? :shock:

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: Skidanje sihra

Post od nensi » Uto Avg 11, 2009 12:47 pm

ako se covjek osjeca dobro posle odlaska efendiji onda je pravilno napravijo,mnogi muslimani piju alkohol i jedu svinjsko meso i to je grijeh a nosenje razni zapisa koje je napravijo efendija nije grijeh,svako zivo ljudsko bice ako hoce biti pravi vjernik mora se klanjati bogu svaki dan a ne samo kad mu je tesko treba biti covjek posten a ko pravi takve stvari,neko mora da ji skine ili za pare ili bilo kako

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Skidanje sihra

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 1:33 pm

nensi napisao:svako zivo ljudsko bice ako hoce biti pravi vjernik mora se klanjati bogu svaki dan a ne samo kad mu je tesko treba biti covjek posten
Samo u to si sestro moja u pravo.A za drugo kako ti mislis da je hamajlija dobro nositi mozes li to mene da objasnis????
Kako ces da nosis ALLAHOVE rjeci u wc estagfirullah?
Selam alejkum

Odgovori