pomozite...

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

bella
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 5:16 pm

pomozite...

Post od bella » Čet Jun 11, 2009 5:25 pm

selam...
imam teske probleme u porodici godinama koji su unazad par mjeseci postali nepodnosljivi. svi su bolesni, nista ne ide na hajr, cijela porodica se raspala otkako je usla jedna nevjernica u porodicu. boze sacuvaj da ja nekoga krivim, ali cinjenica je da nas je uspjela toliko zavaditi da samo sto mrtva glava nije pala, bukvalno. ne znam ni sta da pisem, mogu sto godina pisati bez prestanka jer se iz dana u dan desavaju nove katastrofe, bez ikakvog preuvelicavanja, umire mi najblizi rod bez razloga, pokusavaju se ubiti, prikazuje se svima,... kome u sarajevu mogu da idem, sta da radim?? molim vas najiskrenije za pomoc, ne znam dalje... :(

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: pomozite...

Post od nensi » Uto Avg 11, 2009 12:04 pm

selam ja ti predlazem da odes malo kod hođža koji znaju pogledati u tvoju zvjezdu i tvoje familije znacu ako nemoze pomoci policija i doktori mogu efendije i tako slicni ljudi sto se sa tim bave vrijedi pokusati

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: pomozite...

Post od bajro17 » Uto Avg 11, 2009 12:08 pm

nedo Allah nemoj ici nikome takvom neuzubillah takvim zalutalim ljudima nepostoji otvaranje zvijezde jer nemas svoju zvijezdu zvijezde su tu da ti pokazuju put i da krase nebo a ne neko otvaranje zvijezde radje otidji enesu a ni slucajno nekome takvom ko otvara kojekakve zvijezde i ko gata i zapise pise

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: pomozite...

Post od nensi » Uto Avg 11, 2009 12:16 pm

kakvom enesu ja samo predlazem da čovjek ode kod kakvog hodže da mu otvori zvjezdu jer svi smo ljudi rođeni pod zvjezdom i svi smo ljudi takvi i onakvi ta osoba sto vam je usla u kucu je uročena ili je mentalno bolesna ako je urocena onda je treba lijeciti kod hođža ne kod lijecnika

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: pomozite...

Post od bajro17 » Uto Avg 11, 2009 12:31 pm

hocu da ti kazem da mi nemamo nikakvu zvijezdu neuzubillah ti si meni se cini vjernica u zvijezde ne postoji otvaranje zvijezde jer nema nista od toga to su ljudi izgubjeni koji to rade to nije po islamu dozvoljeno

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: pomozite...

Post od nensi » Uto Avg 11, 2009 12:33 pm

onda daj konkretan savjet sta ce čovjek činiti da nedođe do zla.

selma_sa
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 2:14 pm
Lokacija: Sarajevo

Re: pomozite...

Post od selma_sa » Uto Avg 11, 2009 12:36 pm

nensi napisao:onda daj konkretan savjet sta ce čovjek činiti da nedođe do zla.
citav forum, svaka tema haman je puna konkretnih i ispravnih savjeta, samo treba pogledati.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: pomozite...

Post od bajro17 » Uto Avg 11, 2009 12:44 pm

zikr namaz dove sta ce ti bolja zastita od Gospodara tvoga

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: pomozite...

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 1:27 pm

nensi napisao:kakvom enesu ja samo predlazem da čovjek ode kod kakvog hodže da mu otvori zvjezdu jer svi smo ljudi rođeni pod zvjezdom i svi smo ljudi takvi i onakvi ta osoba sto vam je usla u kucu je uročena ili je mentalno bolesna ako je urocena onda je treba lijeciti kod hođža ne kod lijecnika
Sta moze da vam pomogne zvijezde????I nazivas njih HODZE????
MOLIM VAS ako ne znaete nesto, ne uputujte ljudi na grijehe,na los put,covjek ne zna gde da se obrati za pomoc dodje mu tezak period i jos da mi gi uputimo na loso,namesto da im pomognemo.
Sestro Bela dobro vam je pisao dragi nas brat Bajro17 idite pod hitno kod Enes
Nek vam dragi ALLAH dz.s bude na pomoc
AMIN
Selam alejkum

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: pomozite...

Post od nensi » Uto Avg 11, 2009 2:53 pm

meli napisao:
nensi napisao:kakvom enesu ja samo predlazem da čovjek ode kod kakvog hodže da mu otvori zvjezdu jer svi smo ljudi rođeni pod zvjezdom i svi smo ljudi takvi i onakvi ta osoba sto vam je usla u kucu je uročena ili je mentalno bolesna ako je urocena onda je treba lijeciti kod hođža ne kod lijecnika
Sta moze da vam pomogne zvijezde????I nazivas njih HODZE????
MOLIM VAS ako ne znaete nesto, ne uputujte ljudi na grijehe,na los put,covjek ne zna gde da se obrati za pomoc dodje mu tezak period i jos da mi gi uputimo na loso,namesto da im pomognemo.
Sestro Bela dobro vam je pisao dragi nas brat Bajro17 idite pod hitno kod Enes
Nek vam dragi ALLAH dz.s bude na pomoc
AMIN
Selam alejkum
ma meni se cini da ste vi gospodine nekakav vehabija,naravno da ce mu bog pomoci i naravno hođža koji cini dobro netreba se oslanjati na ovo ono vi kazete sestro nepravilno nije ona tvoja sestra nego necija tako draga gospođa nek se malo osloni na te hođže i uz božiju i njihovu pomoc bice sve uredu ..

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: pomozite...

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 5:30 pm

Selam alejkum[/quote]ma meni se cini da ste vi gospodine nekakav vehabija,naravno da ce mu bog pomoci i naravno hođža koji cini dobro netreba se oslanjati na ovo ono vi kazete sestro nepravilno nije ona tvoja sestra nego necija tako draga gospođa nek se malo osloni na te hođže i uz božiju i njihovu pomoc bice sve uredu ..[/quote]

Nek se osloni na ALLAH,a ne na neki hodza.I PRAVI ucac osloni se na ALLAH,a ne na zvjezde.
Selam alejkum

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: pomozite...

Post od nensi » Uto Avg 11, 2009 5:47 pm

meli napisao:Selam alejkum
ma meni se cini da ste vi gospodine nekakav vehabija,naravno da ce mu bog pomoci i naravno hođža koji cini dobro netreba se oslanjati na ovo ono vi kazete sestro nepravilno nije ona tvoja sestra nego necija tako draga gospođa nek se malo osloni na te hođže i uz božiju i njihovu pomoc bice sve uredu ..[/quote]

Nek se osloni na ALLAH,a ne na neki hodza.I PRAVI ucac osloni se na ALLAH,a ne na zvjezde.
Selam alejkum[/quote] samo vi pisite gluposti

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: pomozite...

Post od Farshi_turaab » Uto Avg 11, 2009 10:31 pm

Nensi, iskreno, ja se ne bih miješala u ono što ne znam i za što nikakvog dokaza nemam. Ne želim da zvučim grubo ili da se prepucavam ili slično tome, ali stvarno, ovo govorim uopšteno, nemojte davati savjete ako ne znate, odnosno nikakvog dokaza nemate za to sto govorite.

A ovo vehabija itd itd, od kad sam na forumu pa sve do sad je ovdje bilo lijepo i nije bilo komentara ovakvog tipa bez obzira na to ko pripada kojoj religiji, ili kojem pravcu. Ne bi valjalo da se to naruši a naročito ne zbog neutemeljenih tvrdnji i onog narodskog "može bolan, pa kako god". Ne može, Allah je dao put i onaj ko hoće da se liječi onako kako je Islam propisao, mora da se pridržava određenih normi koje su utvrđene praksom Poslanika, saws, a ne može se raditi kako se kome prohtje. Halalite eto, al se stvarno nemogadoh suzdržati jer insan može da zaluta zbog krivog nasihata.

wesselam

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: pomozite...

Post od nensi » Sre Avg 12, 2009 8:57 am

Hvala bogu da se je javila prava osoba da mi lijepo ocita,ja naravno postujem narod do neke mjere,ali u danasnjem vremenu dosta naroda je na krivom putu ,zato ga sa ovim forumom necemo popraviti,posto na kraju pravila ovog foruma pise:Nadamo se da će sve proteći bez mnogo stresova. Uživajte i ne zaboravite, sve ovo je samo jedna igra! Nema tog foruma koji je vrijedniji od vaših živaca! ako mi nevjerijete procitajte.

nensi
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:33 am

Re: pomozite...

Post od nensi » Sre Avg 12, 2009 8:59 am

Saljem vam link pa citajte do kraja:http://lijecenje-kuranom.com/forum/view ... ?f=3&t=701

Odgovori