Pomoć =(

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
mseh
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sub Feb 09, 2013 4:21 pm

Pomoć =(

Post od mseh » Ned Feb 10, 2013 7:58 pm

Sellam,živim u Rijeci
imao sam problema sa sihirom rastavljanja,naime ostavio sam bivsu zenu zbog toga.
Sada sam bio u vezi 2 godine,i pred 5 dana,djevojka ne zeli vise cut za mene,vidjet me nista..ima izgovore da sam joj kao lagao (jesam,al nista tako strasno),zamrzila me odjednom,iako je zadnjih mj dana samo trazila izgovore kako da me napada za svasta,ne prihvaca moje isprike,i najsretnija je kad me nema...
isto tako sam se ja ponasao prema bivsoj zeni,dali postoji mogucnost da se to sad prebacilo na nju,dali postoji neka pomoc?
Ova djevojka ne zeli slusat nikakvu rukju,ne zeli se testirati ne zeli ama bas nista vise,a ja sam ocajan i na rubu sam provalije,nemogu zivjeti bez nje...
Molim vas za savjet

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Pomoć =(

Post od EdinM » Uto Feb 12, 2013 1:25 pm

Bez svega se moze u zivotu pa tako i bez nje brate. Da ti kazem nesto, uzdaj se ti u Allaha i iskreno mu se pokaj. Pogledaj malo gdje si grijesio i pokusaj da ispravis krivu rijeku koliko god mozes. Ti si ostavio svoju zenu zbog sihra, a nisi se zapitao kako je njoj bilo, jesi li ista pokusao da sacuvas taj brak, da prelomis sihr, da se uzdas u Svemoguceg i njegovu pomoc. Za svoja losa stanja ljudi su sami sebi krivi, mozda Allahova kazna ne stigne odmah, ali dodje kad tad. Prelistaj svoj zivot unazad od raskida braka pa do sad, i pogledaj sto si ucinio dobra a sta losa, ne treba sihr biti uzrok raskida veze, laz ponekad vise zaboli od sihra, pogotovo ako se necije povjerenje iznevjeri. Selam

Odgovori