Pretraga ima 1 pogodak
- Čet Okt 06, 2011 2:02 pm
- Forum: Trazim pomoc ili savjet
- Tema: Mi smo jedni drugim najbolji poklon
- Odgovora: 0
- Pogledano: 4311
Mi smo jedni drugim najbolji poklon
Selam alejkum Vec sam pokusavala da pisem ali nikad ne usmijem poslati post,nesto sprijeci.Citala sam kroz sta mnogi prolaze pa osjecam potrebu da napisem koju rijec a najvise me natjerao sinocnji san koji mi ne izlazi iz glave.Vec duze godina se borim s ovim sto i danas dani me muci:trzanje misica ...