Zasto mi se sihir vraca stalno? :cry:

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
sena1233
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Apr 30, 2018 6:05 pm

Zasto mi se sihir vraca stalno? :cry:

Post od sena1233 » Pet Maj 11, 2018 4:17 pm

Poštovani forumaši i svi vi dobri ljudi i koji se borite protiv sihira kao i ja pozdrav i svako dobro!

Ja ne znam zbog cega na mene rukja i lijecenje djeluje polovicno , tj. napredak krene i ja se pocnem osjecati bolje i moj momak se pocne osjecati bolje ali se taj sihir se nama stalno vraca :o :? :cry: jednostavno kao jedan zacarani krug, krene dobro i naglo stane preko noci bez ikakvog razloga , evo treci mjesec kako se lijecimo od sihira rastavljanja koji su meni i mom momku neki zavidnici napravili, ne znam niti me zanima ko je, samo zelim da mi vec jednom krene a ne da se vrtim stalno u krug, ja znam da dragi Allah voli strpljive, da moram biti istrajna, da moram imati vjere i uzdam se da mi dragi Allah podari milost , ali na momente me hvata tuga i padam u depresiju jer sve sto postignem lijecenjem odjednom stane naglo , stalno se vraca.
Svega se pridrzavam, svakodnevno ucim kuran, kad sam pod terapijom pila sam naucenu vodu, kupala se njome, pravila te kupke sa naucenom soli,jela nauceni med, koristila misk, evo vec sesti put kako sam isla na rukju, krene to,moj momak se trgne i kao da se probudi i sve bude odlicno i ta normala traje 10 dana i naglo stane i krene da odjednom za sitnice da se svadja, sve mu pocne smetati sto mu inace prije nikad nije smetalo, odjednom sve ono sto je obozavao na meni, odjednom mu to sve ruzno, postane nemaran,odjednom gubi zelju da se vidjamo , poslije ucenja rukje, on se samo trgne iz tog bunila i vrati se kakav je on stvarno, divan , obozava me, voli me.

ja postajem ocajna i depresivna jer ne znam vise sta da radimo

Odgovori