Esselamu Alejkum
Pisem iz Danske jer mi je potrebna pomoc ili savjet.Imam rodzaka od 15 godina,nakon jula 2005 se mnogo izmjenio.Postao je nemogucan,nemoze se sa njim pricati,puno umisljen,svoga brata od 12 godina je pretukao oklagijom a na svoju mamu je kreno nozem,oci mu crvene,samo govori kako ih mrzi i nonstop smislja plan kako ce im nauditi.Roditelji su morali sve da uklone od njegovi ruku sto je opasno naprimjer oklagije,nozeve i tako te stvari...Molim vas za pomoc ili savjet.Puno Sellama od sestre Azre[/b]
TRAZIM POMOC
Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin