molim za pomoc

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: molim za pomoc

Post od Senad » Ned Jan 31, 2010 8:29 pm

medix napisao:Da li neko moze da mi preporuci osobu u Crnoj Gori koja se bavi uklanjanjem porodicnog prokletstva putem Kurana,meda i ulja?

Da li neko zna za efikasan tretman oziljaka na kozi?

Esselamu alejkum

Ja vi se na PP ili na e-mail ovom bratu Ernest, ako se nevaram on je iz Podgorice da sad netražim po forumu,,,, neznam dali posjećuje forum p anije ti na odmet i PP i e-mail
Kakav je ožiljak, kako je nastao,,,,,,

AKo ste pod dejstvom sihira mogući su kao ožiljci koji se mogu pojaviti na različitimdjelovima tjela i tose liječi Kur'anom i sve ono štoje neophodno kroz terapiju koristiti..

Selam

Sunna
Mlađi član
Postovi: 154
Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 3:40 pm
Lokacija: Skandinavia

Re: molim za pomoc

Post od Sunna » Ned Jan 31, 2010 11:16 pm

Es Selamu alejkum,

Nadjoh ovaj dio teksta o Feridu Orahovcu, on je poznat u crnoj Gori koji daje tretmane Kuranom, ali kako doci do njega,ne znam. Kako rece brat Senad najbolje je pokusaj se javiti privatnom porukom Ernestu sa ovog foruma, on bi trebao znati kontakt s Feridom.
Evo citat teksta :

Profesor Ferid Orahovac važi za najboljeg liječnika rukje na balkanu. Osim najjače škole u Crnoj Gori koju je završio u Egiptu završio je posebno školovanje za koje ima i licencu (liječenje Kur'anom). Svakog ponedeljka u džamiji u Vladnama po tridesetak ljudi iz svih krajeva Crne Gore i šire dolazi na liječenje. Ekipa "Vijesti" je takođe nedavno bila, uvjerila se u moć Kur'ana i posvetila je ovoj oblasti čitavu jednu stranicu.

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: molim za pomoc

Post od Dado » Pon Feb 01, 2010 12:52 pm

Selam alejkum,

podji na site: dzematpg.do.am kontaktiraj admina site-a, i pitaj ga kako da najlakse dodjes sa Feridom u kontakt...

a ako si iz Podgorice: podji kod njega u dzamiju u Vladnama, to ti je kad ides put Tuzi, pa kod katolicke crkve desno, pored Tuzke pijace i samo pravo dok sa desne strane puta ne vidis dzamiju. to je dzamija u Vladnama i tu je on imam.

Hajr inshAllah.

Odgovori