Pomoc molim vas

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
alko97
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Nov 11, 2014 8:59 pm

Pomoc molim vas

Post od alko97 » Uto Nov 11, 2014 9:24 pm

Esselamualejkum
Prije dva dana sam sa Majkom čistion garažu ,ona je sasvim slucajno u smecu koji je pokupila u garaži naisla na malu kesicu zavezanu gumicom.
Kada smo odvezali gumicu ,odmotali kesicu naisli smo na prljav komad hulahopke( prljava ženska čarapa),odmotali smo hulahopku i nasli smo smotan mali papiric,odmotali smo ga i na njemu je pisalo nesto Arapskim slovima.
Odnijeli smo nasem Hodzi da nam pokusa procitat o cemu se radi ali ni on nije mogao procitat jer su se slova malo izmrljala.
Hodza nam je samo rekao da to negdje malo dalje od kuce zapalimo,kako smo i uradili.
Mene samo zanima sta bi to mogo da znaci ,dali je to neki los zapis (jer je ipak umotan u prljav komad odjece).
Papiric je bio veoma mali (mozda duzine 15 cm a sirine 3 cm),slova veoma mala odstampana na kompjuteru .
Jos sam se vise uplasio kada sam vidio da je na jednom mjestu ostavljen slobodan prostor pa je hemijskom napisano nesto na arapski dodatno.
Dali sam to trebao zapalit ili sam trebao odnijet kakvom starijem i iskusnijem covjeku koji se razumije u to nebil mi uspio odgonetnut,sad me to vise brine dali smo ispravno postupili zapalivsi to.
Molim za pomoc.
Hvala

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Pomoc molim vas

Post od Haris » Sre Nov 12, 2014 11:10 pm

Esselamu alejkum,

U svakom slučaju ste dobro uradili. Nema potrebe za tumačenjem ako je šejtanluk u pitanju, samo tražit od Allaha da vas zaštiti.

Odgovori