Treba mi pomoc neki hodza koji pomaze. Problemi u Braku!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Sabina041013
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Mar 24, 2015 5:19 pm

Treba mi pomoc neki hodza koji pomaze. Problemi u Braku!

Post od Sabina041013 » Uto Mar 24, 2015 5:50 pm

Prvo izvinte ako nije pravopisano al nisam odrasla u Bosni i tako da neznam dobro bosanski.

Imam velike Probleme u Braku i treba mi hodza koji bi mogo pomoc, mislim da je nam neko nesta napravio.
Vjencali smo se u Augustu 2014 i stvarno je se vidilo da on mene voli jer je sve radio za mene i dokazivo mi ljubav. Al njegova mati (zena zamotana al puno laze u to sam se uvjerila) je se stalno mjesala zvala ga svaki dan na skype kad ja dojdem sposla da nemamo vremena jedno za drugo, i kad se nisu culi jedan dan ona je njemu pisala poruke kako je on nju ostavijo samo (otac mu je pre 5godina umro) da je ona pala u nesvjest da je morala ic u hitnu i tako to da njemu bude zao i da svaki dan je zove. I pocetag dezembra ona je nestala 2dana rekla njemu da ide kod familje u drugi grad kad je se cuo s rodicom ona kaze da nikad nije dosla njegova mati tu, posle je provalijo njen profil na fb i vidio sta ona sve pise i skim i sta sve radi, posle ta 2 dana ona tvrdi jos da je bila kod familje i da na fb nije nista ona pisala, prija nove godine paar dana ona zove mog muza i rekla mu je da se hoce udat ( a vec je se bila vjencala u ona 2dana kad je nije bilo nikp nije znao za to) u glavnom je ga nazvala i rekla mu da se hoce vjencat vamo za jednog cojka u svicarakoj da bjde blizu nas, za mog muza je to bijo shok jer je ona kad mu je otac umro zaklela se da se nece nikad vise vjencat i pokrila se tada on je se budijo svaku vece i spominjo oca svog. Posle nove godine je se moj muz nesta bezveze malo s mojim ocom zakacijo nisu mo svadjali se neg malo diskutirali nesta i on meni kaze ti vece hoce on mamo da ode u bosnu da se odmori malo od svega a u tom momento zove njegova mati kap uvjek i kaze njemu da ide kod njenog covjeka da ce i on da dojde tu... on je oso al je dolazijo meni da se vidjamo svako treci dan, tad smo i zasnali da sam trudna u 3mjesecu bili smo presretni pogotovo on koji je uvjek zeleo djete radovo je se pravo prico mi stalno sa cemo da radimo kako ce da se zove i sve to... i nekad u sredini februara sve je bilo kao uvjek govorio mi je da me voli i sve a sutra dan je oso za bosnu nisam ni znala za to ni nista jednostavno je nesto od tada nemamo nikako kontakt, zvala sam njegovu mater rekla mi je prvi put da je otisu sestri u hollandiju da je hitno moro otic da je sestra imala problema neko a drugi put da je oso da se odljuti da je jako ljut na mene da mu treba vremena neznam zasto nisam nikad nista uradil pogotovo bilo je tada sve uredu.... i od tada nista probala sam je jos 2/3 put da nazovem al se nejavlja kad joj poruku napisem neodgovara mi... i cudi mi da ta zena moze bit taka a prica vamo price da je velika muslimanka... i mislim da je nam napravljeno da on ode jer znam da me je volio i sigurna sam u to da me i sad voli al da ima nesta napravljeno da nemoz nesmij il sta ja znam... necu da krivim njegovu mater jer nisam sigurna al to je jedino sto mi pada na pamet da bi ona mogla... zato ako znate nekog hodzu mozda najbolje u svicarskoj al ako nema u svicarskoj moze i negdje drugo da mi date broj da mogu doc u kontakt...

hvala vam unaprjed

Odgovori