Hvala ti Enese, samo pogledaj ovaj mail

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
halima1
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 7:06 am

Hvala ti Enese, samo pogledaj ovaj mail

Post od halima1 » Pet Nov 04, 2016 6:02 am

Hvala ti,Enese, puno sto si odvojio svoje vrijeme da mi posaljes odgovor
Da te Allah nagradi obilato; i tebe i tvoju porodicu...Amin
Nemam simptome kao sto su ogledanje i mrznju prema muskarcima, naime lijepo se slazem sa muzem, elhamdulillah, ali eto ...to me moje stanje zaista zbunjuje jer ja imam losa nagovaranje protiv vjere i Allaha a citala sam da zaljubljeni dzin ne obraca paznju na to;njemu ili njoj je samo bitno da je uz tu osobu. Opet ne znam. Nisam ti pisala da prije nego sto cu zanijeti moje prvo dijete ( 2000) imala sam mnoge spontance pobacaje i teske snove nakog cega sam se obratila ucacu rukje i receno mi je da imam urok ( ovo je bilo receno od strane ucaca koji je bio u drugoj drzavi i nije me pregledao ali je mislio tako na osnovu mojih simptoma) i nakon dva tri mjeseca redovnog slusanja rukje zanijela sam svoje prvo dijete,elhamdulillah. Medjutim, te teske weswese su pocele obuzimati moj um ubrzo nakon mog porodjaja i naravno to me dovelo do prvog panicnog napada. Sada kada mi dodju te iste weswese, jednostavno kao da cu puknuti,poluditi ili sebi uciniti nesto jer mi stalno govore da to na drugoj strani nista ne postoji, ali tada se osjecam kao kad si u sanduku zatvoren i odjednom ces da svisnes , nije samo pomisao o tome.

Mozes li mi molim te reci koji su to simptomi ( iz tvog licnog iskustva pri radu sa ljudima) koji se pojavljuju kod zastarjelih slucajeva ( mozda urok ili samo dzin) a da mozda ja kao laik ne mogu da prepoznam
Hvala ti jos jednom
JazakAllahu khajran

Odgovori