Kod nekih ucaca ima reakcija a kod nekih ne???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
nelasa
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Apr 04, 2013 4:43 pm

Kod nekih ucaca ima reakcija a kod nekih ne???

Post od nelasa » Sre Maj 02, 2018 6:49 am

Eselamu Aljejkum,

Imala bih pitanje vezano za svog sina. Imao je zdravstenih problema za koje nije bilo dijagnoze sa medicinske strane.

Prije 2 godina smo dijete odveli kod jednog ucaca i imao je reakcije (nije nesto strasno), ucac je ustanovio da ima nesto, neznam ni ja tacno sta, mozda zavist ili tako nesto... Dijete je dobilo terapiju u hvala Allahu dzs bilo mu je dosta bolje. Dijete je i dalje imalo nekih simptoma, posto kod ovog ucaca vise nije bilo reakcija, odlucili smo djete odvest kod drugog ucaca nakon od prilike 4 mjeseca.

Kod drugog ucaca, dijete je imalo mnogo vise reakcije nego kod prvog (razna grimase je pravio u licu, trepto ocima itd). Ovaj je dao terapiu, reako jedna rukja je potrebna. Sve smo radili kako je ucac reako al nisam vidjlea bas da je Allah dz.s. dao da bude lijka.

Tako smo cekali neko vrijema, hodali od doktora do doktora i dalje, sve bez diagnoze... Pa nakon dvije godine poslije odlucisno otici kod treceg ucaca.

Uvaj prouci rukju svima nama skupa familiajrno, dijete nemade reakcija al ja, njegova mama, sam pojela/poplia sihir. I dalje se lijecim... Jos uvjek sam na terapijie. Ja nikavih zdravstvenih probelma nisam imala al sam imala reakcije i tako se sad lijecim vec 3 mjeseca. Dijete i dalje nije dobro... Al nema dijagnoze jos nikad....

Pa nakon 3 mjeseca, potrazismo jos jednog ucaca da prouci dijetetu... Kod ovog nije bilo nekoh reakcija. Jednio dijete je zadrijmalo, al to moze biti i onako, nemora bas nesto znaciti. Ovaj ucac rece 3 rukje su potrebne i propisa terapiju. Molim & dovim da mu bude lakse. Ucac nije mnogo pricao pa nije nista ni rekao sta je u pitanju.

E sad, dali mi moze neko objasniti zasto su kod svakog ucaca drukcije reakcije? Kako nema reakcija kod svakog ucaca?

Ako moze neko da mi odgovori, bila bih mnogo zhvalna.

Hvala vam!

Odgovori