Moje iskustvo sa sihrom

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
dokiii
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Dec 23, 2018 8:10 pm

Moje iskustvo sa sihrom

Post od dokiii » Sub Jan 12, 2019 3:17 pm

Selam Alejkum svima, jako sam bio radostan kada sam otkrio ovaj forum, vidim da nije vise aktivan, ali odlucio sam podeliti sa vama moje iskustvo, i zatraziti od vas nekih saveta ako imate. Komentar ce biti dug, pa cu radi lakseg razumevanja pisati po pasusima.

Rodjen sam u muslimanskoj porodici, koja nije praktikovala veru, ali smo bili muslimani, sve te stvari oko vere su mi bile itekako nepoznate. Jos od detenjistva imao sam problema sa snovima, uvek bih sanjao strasne snove itd, majka bi me vodila na salivanje strave, cak sam nosio i neku hamajliju oko vrata, ne znam zasto i zbog cega, niti ko je to napravio, video sam to na slikama, majka kaze da je to bilo protiv uroka, jer po njenim recima slab sam na urokljive oci. Sve ovo pisem u slucaju da neko mozda neko nadje neku povezanost sa stvarima koje su mi se desavale.

U periodu srednje skole pocinjem da se budim iz sna i vristim po kuci, bez da nesto sanjam, iz cista mira u snu se to desavalo, nakon tih dogadjaja me vode kod hodze za kojeg ja sada smatram da ne leci ispravno ali Allah najbolje zna, ja u tom trenutku nisam nista znao o Islamu. Trazio mi je ime majke, rodjenje itd...To lecenje je dugo trajalo kao i vristanje u snu, ja sam poceo da klanjam. S vremenom vristanje u snu se nije vise dogadjalo, hodza mi je napravio neku hamajliju koju sam stavio u jastuk i dugo godina spavao sa njom pod jastuk. Moj iman bi slabio pa bih nekad imao periodegde bih klanjao 3, 4 ili namaza, nekad bih cak i prestajao itd. To je sve trajalo negde oko 5godina.


Pre tri godine se dogadja preokret u svakom smislu u mom zivotu. Dobio sam panicni napad da cu da umrem na namazu i nisam mogao da se smirim, ponovo me vode kod istog onog hodze, koji mi je rekao da me sejtani plase, lio mi je stravu i ucio nesto, odlucio sam da malo dublje istrazim o veri sejtanima i slicnim stvarima i tek tada po prvi put se upoznajem sa pojmom SIHR. Odlucio sam da promenim hodzu i otisao sam kod proverenog ucaca rukje, njegovo ime se nalazi kao ispravno, a i iz iskustva smatram da ispravno lijeci samo ucenjem. I dan danas se lecim kod istog ucaca rukje ali sam u medjuvremenu promenio jos par o cemu cu u nastavku pricati.

U tom periodu sam imao crne misli, depresivne, da cu umreti, da ce mi se nesto lose desiti, bio sam izuzetno lose psihicki a samim tim i fizicki. Ucac je dosao kod nas kuci i krenuo uciti, ja sam imao ogromne reakcije, za mene je to bio sok jer nisam mogao da verujem sta se dogadja i da je sihr zapravo stvarnost. Ucac nam je rekao da pretrazimo kucu sa laserom,da prskamo vodom itd. Imao sam reakciju na mnogo stvari iz kuce koje smo sve zapalili, Najvise sam imao reakciju na stvari moje majke iz njene mladosti iz perioda kad se udavala. Ucac mi je predlozio da odem i kod psihijatra zbog soka koji sam u tom trenutku prezivljavao. Tako sam i ucinio, ali mislim da to nije bilo potrebno. Imao sam rukju an svakih 20 dana, isao kod psihijatra, pio lekove i palio stvari. Nakon pola godine sve se smirilo, prestao sam ici psihijatru, a reakciju na rukjku skoro da nije bilo. Sve se nekako vratilo u normalu ali moram priznati da ja nikad nisma osecao 100% olaksanje. Nakon ovih stvari koje su se meni desile moj otac je batalio alkohol, poceo da klanja svih 5 namaza kao i majka i brat.Moram napomenuti da su se svi oni testirali na rukjku ali bez reakcija, Brat bi ponekad imao izuzetno male reakcije. Inace on uvek sanja neke snove, kao da predoseca kad se meni nesto lose dogodi.


Par meseci nisam isao na rukju, da bih nakon nekog vremena otisao onako da vidim na cemu sam. Javile su se reakcije koje se pre toga nisu javljale, treperenje ocnih kapaka. Izuzetno blago, ali ipak postojalo je nesto, isao bih na povremene rukje na svaka 2 meseca, reakacije su ponovo nestale, ali ja sam imao neke tegobe, zmarci po telu, oko stomaka i ledja, hvatala me jeza uvece oko 12, strah da spavam sam, nekakav strah cudan, cudni snovi , krenuo sam u skou Kurana kako bih sam sebi pomogao i naucio bar da citam. Nakon 3, 4 meseca otisao sam ponovo na rukju jer mi se dogadjalo da mi ocni kapci tokom namaza igraju, nekako kao da trepere.Imao sam jaku reakciju tada, otisao sma iz zemlje zbog posla na par meseci, i nisam nastavio lecenje, tamo sam takodje imao tegobe, doduse mnogo manje.

Kada sam se vratio iz inostranstva sve se promenilo i postaje sve gore i gore. Prva rukja nakon mog povratka je bila takva da sam imao velike reakcija, grcenje misica celog lica, grcenje usiju, glave,leve ruke, jednog prsta na desnoj nozi, onda sam krenuo sam terapijom med i ulje, ali simptomi su postojali sve jaci, vratile su mi se crne misli,napadi panike koje kontrolisem, nemam seksualnu privlacnost ka zenama, tokom namaza, sve reakcije sa rukje su pocele da se javljaju i u namazu.Tako da vise nemam simptome na rukji nego i van nje, u zivotu i na namazu pojacano.


Izuzetno se lose osecam, iman mi je jako oslabio, mislim da cu da umrem svakog trenutka,imam ogromno grcenje misica sada vec celog tela,koje se povecava kada ucim Kuran ili sam na namazu ili rukji, samo razmisljam o bolestima i smrti,imam stalno osecaj za povracanjem , plazim jezik, imam grcenje polnog organa i zadnjice, bukvalno osecam u celom telu veliku negativnu energiju, posebno u glavi i u celi u predelu ociju. Dolaze mi misle da cu da oslepim, kao da ponekad pricam sa sejtanom, ponekad mi se cini da cu da poludim. Od rukje mi bude bolje ali se to nakon nekog vremena ponovo javi.

Bio sam jos kod dvojice ucaca koji se nisu pokazali nista efikasniji od ovog mog trenutnog ali ono sto je zanimljivo da ispricam jeste moje iskustvo sa Esadom Cancarom.
Na predlog mog ucaca sam otisao kod cancara, vidim da ste puno pisali o njemu, njemu nisam puno pricao sta mi je i kako se osecam, stao sam ispred njega i gledali smo se pravo u oci. Poceo sam da placem i da izvodim neke cudne pokrete, nakon toga mi je rekao da legnem i bockao me sa strujom kod desnog uha (taj deo je za stomak), i po celoj faci, mene je to toliko bolelo da sam ga molio da prestane, okretao glavu, on me je udario jednom samarom i rekao da prestanem ili ce me izbaciti napolje. Taj samar mi je bio potreban zaista i nakon toga sam malo manje okretao glavu. Inace bol je nakon nekog vremena nestao, ponovo sam ustao i poceo da se gledam sa njim, prsti od noge su me zabolili i pao sam na zemlju,pokusavao sma da pobegnem puzeci, on nije hteo vise da nastavi sa mnom, rekao je da moram da ocistim kuci nesto i da onda dodjem kod njega da istera sejtana, jer ga nesto veze sto ima veze sa mojom kucom. Imao sam reakciju an carape u koje sam dosao. On je smatrao sam to pokupio iz dzamije ili da je u mene usao sejtan koji je pre toga bio u psu, jer kaze da plazim jezik neprirodno mnogo za coveka. Vratio sam se kucio i nastavio rukjku sa mojim prvim ucacem, u kuci nisma nasao nista sa laserom.

Kao sto sam rekao sada imam ogromne probleme, i fizicke i psihicke prirode. svaki vas savet bi mi dobrodosao, puno stvari sam preskocio mozda, ali napisacu jos da kada se bavim fizickom aktivnoscu simptomi se pojacajui kao da cu da povratim, kada pijem prirodno cedjene sokove bude mi bolje sto je mnogo cudno. Inace sam izuzetno postao bezvoljan, nemotivisan, i svaka fizicka aktivnost me slomi, ucac mi je kaze da se mozda sejtan tako oseca a ne ja. Radio sam i hidzamu nakon koje sam se osecao mnogo lake, tacno sam osetio kako negativna energija izlazi kroz moje telo. Tokom hidzame sam takodje imao reakcije. Na koliko smem raditi hidzamu?


Ovo je neka moja prica i moje iskustvo, voleo bih cuti predloge vase ili nesto ako imate podeliti sa mnom sto bi pospesilo moje lecenje.

Odgovori