Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je Sre Nov 22, 2017 2:26 pm

Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
 KAKO POKVARITI SIHRE I SPALITI DZINA U KUCI 
Autoru Poruka
Posmatrač

Pridružio se: Pon Dec 05, 2011 11:01 pm
Post KAKO POKVARITI SIHRE I SPALITI DZINA U KUCI
Hafiz Sulejman Bugari kaze ako ucis AJETUL KURSIJU 42 puta na casu vode pokvarices sihre i spaliti dzina u kuci.

Čet Jan 26, 2012 12:48 am
Veteran

Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Post Re: KAKO POKVARITI SIHRE I SPALITI DZINA U KUCI
Nije nužno da se uči određen broj, ali bolje je što više..

Čet Jan 26, 2012 6:07 am
Profil WWW
Posmatrač

Pridružio se: Pon Nov 22, 2010 5:13 pm
Ako je to dobro kao sto kazete, sta treba da se uradi onda sa casom vode? Dali treba vodu popiti ili... ??

Uto Jan 31, 2012 1:30 pm
pisem pomalo

Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 9:56 am
Eselamu Alejkum.

Ja sam skoro procitala negdje na netu,kaze :

"Ako je neko pogoden dzinskim napadom,ili sihirom,neka uzme casu vode i na nju nauci 41x Ajetul Kursiju,i popije tu vodu,ozdravit ce Insallah"

Koliko je to tacno,ne znam,a i ne vjerujem,jer ja sam zadnje 3 veceri evo ucila pa nije upalilo !
Idalje isto stanje (Katastrofa ziva)

Selam.

Uto Jan 31, 2012 4:05 pm
Site Admin

Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Utopljenik se hvata za slamku pa i narod u nevolji se povodi za onim sve sto cuje.
RAzumljivo je da je svakom njegov prolbem najveci ali treba biti realan i iskren.Puno ljudi ide od istoga do zapda mijenjajuci svoje rodno mjesto u potrazi za zaradom, radi sticanja imetka(nafaka je od Allaha odredena i ona se ne moze promijeniti) a vrlo je mali broj onih koji idu iz jednog mjesta u drugo radi sticanja Allahovog zadovoljstva.
Koliko se svi trudimo i radimo u jednom mjesecu da bi zaradili platu koju mozemo potrositi u seknudi i zaduziti se jos vise.....a ocekujemo da samo ucenje ajetul kursije rijesi brdo problema???
Moze li tako, zapitajte se iskreno svi?
Upravo tako, nema carobni stapic, sta vam je ljudi?NEmoj da pored ociju bude slijepi...da gledate a ne vidite....
Pa ima li kakav lijek u medicni pa da samo popijes tabletu i da nestaje bolest?
Pa i zub kad izvadite traje duze, nego prouciti 41 ajetul kurisju!
Islam je zivot a bolest je posljedica koja moze bit uzorkovana iz vise razloga a iskusenja od Allaha na prvom mejstu.
Svi koji misle da ima carobni broj ucenja odredenih sura i tome slicno da to ne postoji.
Ovo moze pomoci samo u slucaju uroka i eventualno u slucaju da je dzin u tijelu putem ograme-usao iz licne osvete.
A sve ostalo sto je posljedica sihra, je bajka da cete to tako lako rijesiti.

Ovaj svijet nije stvoren za uzivanje, nego sredstvo do konacnog cilja, a taj cilj je Dzennet.Niti jedan rezultat ne dolazi preko noci.
I vocar kada zasadi biljku, bez obzira na zelju i ljubav da to voce rodi sto prije...preko noci ne rada...''svaki nagovještaj ima svoje vrijeme...'' (en'am, 67 )...treba godinama ulagati trud i sredstva pa tek ocekivat da da prve plodove a kojima se svi radujemo.

Sve stvoreno kreće se i odvija po Allahovoj volji, Njegovom zakonu: „To je Allahov zakon koji odvazda važi, a ti nećeš vidjeti da se Allahov zakon mijenja.“ (Prijevod značenja El-Feth, 23.)

Allah kad nesto kaze budi i ono bude, ali da bi postigli Allahovo zadovoljstvo, morate biti iskreni i iskreno se pokajati a Allah dobro zna sta je u vasim srcima.MOrate svako ponaosob poraditi na sebi i sam sa sobom svesti racun na kraju svakog dana pa da vidite sta ste zaradili i kako cete pred ALlahom racun poloziti.
A da bi mogli da svedete racun sami sa sobom morate da imate odredeno znanje: sta je dozvoljeno, sta je zabranje, sta Allah voli, sta izaziva Njegovu Milost, sta Njegovu srdzbu....samo ucenjem 41 put ajetul kursije ili nekod drugog ajeta i da nestanu svi problemi.....tesko...osim ako ste usitni iskreni.A Allah prima pokajanja robova svojih.

Ne sumnjam ni najmanje da to moze biti lijek pa i samo jedanput da se prouci ali se mora biti iskreno do kraja i ostati iskren i dalje a ne samo u jednom momentu.

Druga stvar, uznemirava vas komsija, imate li pravo da ga ubijete samo zato sto vas uznemirava?
Rijetki su oni koji se usude tako nesto a zato slijede poslejdice...pa kako tako lako potezete pitanje ubiti dzina, spaliti ga itd???
Je li i to mislite da je dovoljno ja to zelim i hajde ubij ga?
Allah je dao da to moze, pa bujrum ko misli da je to olako i da nece odgovarati pred Allahom za takvim cinom.

Molim Uzvisenog Allah da nas obavije Svojom Miloscu i zastiti od Njegove srdzbe!

Uto Jan 31, 2012 5:05 pm
Profil WWW
Mlađi član

Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am
sellam alejkum svima,ja sam cuo od hfz bugaria na litru vode prouciti 70x ajetul kursiju,univerzalna terapija,piti to cesto i uciti cesto 70x ajetul kursiju na flasu vode,jer taj sihr ako zastari tesko ga ocistiti,al treba klanjati,uciti kur'an,imati lijep ahlak,poznavati dobro tedzvid,ne moze covjek ucit ajetul kursiju a ne klanja,itd...itd.Pa i Fatiha je rukja.Ako da Allah dz.s lijek fatiha ce te izljeciti.Sto vise terapija to bolje,kad pijes vodu na koju su uceni kur'anski ajeti ili maslinovo ulje,ili med,polako se topi sihr,jer on se zalijepi svugdje,slusajte brata Enesa on je iskusan lijecnik,ima dobre savjete

Sre Mar 27, 2013 7:24 am
pisem pomalo

Pridružio se: Pon Mar 21, 2016 8:57 pm
Ako je komsija u kuci naravno da cemo ga ubiti..Dokaz za to je da je omer radijAllahu anhu vidio pomeranje u krevetu i odmah macem probo podigao krevet i vidio coveka i tako ga ubio,otisao je do poslanika salAllahu alejhi ve selem,isprico mu sta se desilo,na sta je resuluLLAH alejhi salatu ve selam odgovorio"A sta je radio u tvojoj kuci".Isti slucaj sa dzinnima ako nas napadaju da nas ubiju,guse ili sto je najgore cast oduzmu...Ne bi ih kur'an dzabe przio,cak ih spaliti moze zasto?Zato sto su u haramu kao sto ih ferid orahovac spaljuje cesto...Kolko znam odbrana je dozvoljena pa ili ce se dzinn u bijeg dati ili ce po svojoj zasluzi spaljeni biti.Oni biraju ne mi,mi samo otpor pruzamo.

Sub Mar 26, 2016 9:39 pm
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 7 Posta ]